KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143408
nr 1614 3408
Oidentifierad konstnär. Holländskt landskap, omkring 1900, Signerad. Olja på pannå, 29x41 cm, yttermått inklusive ram: 42x54 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:16:43
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor